Font Size

Screen

Profile

Layout

Direction

Menu Style

Cpanel

Co dělám

Nabízímzáhlaví 1

 • Masáž klasická, sportovní, regenerační
 • Masáž lávovými kameny
 • Medová detoxikační masáž
 • Manuální lymfodrenáž
 • Baňky
 • Uvolňovací body
 • Kinesiotaping
 • Mobilizační techniky
 • Dornova metoda + Breussova masáž
 • Havajská masáž Lomi Lomi
 • Antistresová masáž hlavy

Sauna

Masíruji certifikovanými přírodními oleji značky Saloos, které:

 • mají čistě přírodní původ, jsou vyráběny z pečlivě vybraných rostlin
 • jsou kombinací olejů lisovaných za studena, bio olejů a esenciálních olejů. Lisování za studena je nestraší a nejšetrnější způsob získávání oleje z rostlin
 • obsahují nejvyšší možné množství bioaktivních látek, vitamínů a minerálů v jejich přirozené formě
 • pronikají do nejhlubších vrstev pokožky, jejich složení odpovídá složení tuků našeho těla
 • nevyvolávají alergické reakce, nedráždí pokožku
 • nenajdete v nich synteticky vonné látky, konzervanty ani barviva                                                                    

 

Masáž lávovými kameny

Vibrací a teplem ovlivňují lávové kameny, někdy též nazývané horké kameny, energetické dráhy v těle. Působí povzbudivě a zároveň uklidňujícím účinkem na vegetativní nervový systém. Aktivně podporují prokrvení kapilár, urychlují látkovou výměnu. Svaly jsou hloubkově uvolněny. Masáže lávovými kameny patří mezi jedny z nejpříjemnějších.
masážní olej 2

Medová detoxikační masáž

Velmi účinně působí proti rozvinutým nemocem, pomáhá při zvládnutí stresu, zpomaluje stárnutí organizmu. Je vhodná při vyčerpání a slabosti, při nervových poruchách a stavech neklidu. Med obnovuje přirozenou detoxikační schopnost organismu. Při medové masáži stimulujeme přes nervová zakončení činnost orgánů. Po medové masáží si neplánujte žádnou "velkou" činnost, s největší pravděpodobností budete unavení - důsledek samočištění organismu.medovka

 

Kinesiotaping

Metoda, využívající lepení pružných pásek na kůži pro ovlivnění pohybového (neuromuskulárního) a oběhového systému.

kinesis - pohyb (z latiny)

tape - páska (z angličtiny)

Původně byl kinesiotaping používán pro pacienty s pohybovými obtížemi, pak se objevil na O|ympijských hrách v Soulu (japonský volejbalový tým) a následně se rozšířil mezi ostatní sportovce, dnes je používán po celém světě v medicíně, regeneraci i ve sportu. Aplikací kinesiotapingu vzniká zvrásnění kůže a snížení tlaku v podkoží, tím dochází opět ke zlepšení cirkulace v tkáni a snížení bolesti,

Indikace:

- rehabilitace a regenerace pohybového systému (bolesti hlavy, páteře a končetin, kloubní blokády, výhřez ploténky, podpora u artróz kloubů, přetížené svaly, zkrácené fascie, svalové       křeče,....

- sportovní přetížení

- sportovní zranění

- poúrazové a pooperační stavy

- otoky

                                                                                                                kinesio

 

 

Manuální lymfodrenáž
Dokonalá funkce lymfatického (mízního) systému je předpokladem pro zdraví každého člověka. Lymfodrenáž- ovlivnění mízního systému - je zvláštní druh jemné techniky, která pomáhá rozproudit mízní systém, a tak podporuje tok lymfy. Tím dochází k odstraňování škodlivin - toxických látek. Lymfodrenáž odlehčí vašemu míznímu systému a současně napomáhá k regeneraci organismu.
Nevhodná skladba potravy, stresové situace a každé onemocnění zvětšuje zátěž našeho mízního systému, která se projevuje únavou, slabostí, vyčerpáním, ale také otoky kotníků, nebo dokonce zduřením a bolestivostí lymfatických uzlin.
Nelze opomenout i kosmetický účinek především v boji proti celulitidě, která vzniká, jak je známo, především z důvodu usazených odpadních látek v podkoží, což má za následek tzv. pomerančovou kůži. Pomocí lymfodrenáže můžeme docílit velkého pokroku v odstranění celulitidy.
Indikace
- otoky (mimo otoky při vážných chorobách srdce, ledvin a jater)
- problémy s imunitou
- detoxikace organismu (zatěžující životní prostředí, kontakt s toxickými látkami, dlouhodobější užívaní léků atp.)
- celulitida 
- zvýšené lokální ukládaní tuku, lipedém, gynoidní obezita 
- základní péče u veškeré zeštíhlovací léčby (podpora hubnutí, např. po graviditě)
- žilní problémy (ne při akutním zánětu!)
- zadržování vody při hormonálních problémech
- pooperační a poúrazové stavy
- bolesti hlavy, migrény, chronická rýma  zvýšená zátěž nohou (rehabilitace sportovců a těžce pracujících, též sedavé zaměstnání)
- všestranná prevence zdravotních problémů
                                                                                                     images

 

Mobilizační techniky

 

Mobilizační techniky jsou velmi účinnou a uznávanou technikou v léčbě a prevenci poruch pohybového aparátu. Jejich využití nalezneme prakticky ve všech klinických oborech, ve sportovní medicíně a v léčbě jak akutních. tak chronických onemocnění muskoloskeletálního systému. 

 

Při této masáži se protahuje a uvolňuje ztuhlé svalstvo, povoluje napětí v úponech a uvolňují se blokády obratlů. Napravovaný kloub se tak uvolní a sám se vrátí na správné místo. Toto se děje pomocí jemného tahu a tlaku spojeného s proodýcháváním. Tato technika se provádí na sucho a je velmi účinná.

 

 

Havajská masáž Lomi Lomi

Havajská masáž Lomi Lomi je způsob masáže, který spočívá v používání havajských metod, kde za pomoci prstů, dlaní a předloktí dosáhnete těch nejlepších relaxačních a terapeutických účinků. Díky své účinnosti se zařazuje mezi nejlepší relaxační masáže a terapie vůbec.  Perfektně harmoniizuje celé tělo a duši .

Havajská masáž Lomi Lomi jako jedna z nejluxusnějších masáží zahrnuje partie rukou, dekoltu, nohou, hýždí, zad a šíje.  Vychází z velmi jemných a plynulých technik  pocházejících z Havajských ostrovů. I díky příjemné hudbě odcházíte pozitivně naladěni a odpočinuti

 

 

                                                                                                                  www.relax-olivie.cz

You are here: